Léto: Sport a kultura v Hochpustertalu

Na Vaší letní dovolené v Hochpustertalu na Vás čeká celá řada možností. Můžete si vybrat z široké nabídky sportovních aktivit: Rozsáhlé možnosti pro pěší turistiku, překrásné vysokohorské značené cesty, alpinistické trasy vyzývající ke zdolání - včetně indoor lezení v nejvyétší lezecké hale v Itálii v Sextenu - a horské cyklotrasy všech stupňů obtížnosti představují pouze nepatrnou část nabídky. To vše doplňují zajímavé informace a programy áturistickým svazem, které vám umožní dobře využít všechny možnosti. Kromě toho mají v Hochpustertalu staletou tradici kultura a zvyky. Na základě rozsáhlého know how a s velkou péčí byl sestaven vynikající kulturní program. V popředí přitom nejsou jednorázové velkolepé události, ale historicky daná a harmonicky sladěná představení, která jsou v souladu s krajinou a obyvateli.
  • bike-10
  • wandern-17
  • wandern-14
Můžete navštívit četné přírodní a kulturní památky v Hochpustertalu a seznámit se s historií a vývojem této oblasti: Od hudby - například Hudební týdny Gustava Mahlera a mezinárodní sborový festival - přes řemesla a zvyky až po pozoruhodné stavby jako je kolegiátní kostel v Innichenu, Grand hotel a Herbstenburg v Toblachu, jako i přírodní podívanou slunečních hodin v Sextenu.

Staré zvyky a staletá tradice jsou nedílnou součástí obyvatel Hochpustertalu. Místní obětavě udržují při životě četné zvyky, kapely, kroje a řemeslná umění.

tradition-9