Sporty zimowe i zabawa w Alta Pusterii

Trasy sportowe, przytulne schroniska, trasy biegowe pierwszej klasy czy też romantyczne wyprawy na rakietach śnieżnych - kraina "Trzech Zębów" (Drei Zinnen/Tre Crime) ma wiele do zaoferowania. Malownicza kraina Dolomitów, idylliczne wioski oraz trasy zjazdowe tworzą jeden harmonijny krajobraz. Ale nie tylko dlatego Alta Pusteria jest idealnym miejscem na spędzenie urlopu dla turystów spragnionych urozmaiconego wypoczynku. Region "Trzech Zrębów" symbolicznie łączy pierwotny krajobraz z bogatą propozycją spędzenia czasu.

  • drei-zinnen-5
  • rodeln-2
  • schneemannfamilie-2

Śnieżne przyjemności w Sesto, Candido i Dobbiacco,...
Z miejscowości Sesto, San Candido, Dobiaco, Villabassa oraz Braies łatwo można dotrzeć do ośrodków narciarskich Alta Pusterii (Baranci/Haunold, Monte Elmo/Helm, Croda Rossa/Rotwand), samochodem lub środkami transportu publicznego szybko dotrzemy także do Cortiny i Plan de Corones/Kronplatz. Zjazdy na nartach i deskach snowboardowcyh na najlepiej przygotowanych stokach sprawią, że dni tutaj spędzone na długo pozostaną w pamięci.

Alta Pusteria jest znana z długich tras biegów narciarskich. W krainie "Trzech Zrębów" do dyspozycji amatorów i zaawansowanych narciarzy jest w sumie ponad 200 km tras. Ten region jest również doskonale przygotowany do wypraw narciarskich: tutaj można doświadczyć prawdziwego kontaktu z naturą na zboczach pokrytych grubą warstwą śniegu.


Jazda na sankach, wędrówki, rakiety śnieżne, wyprawy narciarskie...
Nasza oferta jest bardzo szeroka. Zwolennicy gór mogą skusić się na wyprawę z górskim przewodnikiem ku słonecznym wzniesieniom. Poszukiwacze spokoju i wypoczynku mogą tu podziwiać liczne trasy spacerów i wycieczek w Braies i okolicach. Narciarze mogą wybierać spośród licznych tras pośród pokrytego śnieżnym puchem krajobrazu Alta Pusterii