Hochpustertal/Alta Pusteria - Jižní Tyrolsko

Upravené sjezdovky, útulné horské chaty, prvotřídní běžecké trasy nebo romantické túry na sněžnicích. Malebná horská kulisa Dolomit, poklidné vesnice a k tomu sjezdy, které se harmonicky začleňují do krajiny.Země tří skalních zubů Drei Zinnen se svými vesnicemi Sexten/Sesto Pusteria, Innichen/San Candido, Toblach/Dobbiaco, Niederdorf/Villabassa a údolím Pragser Tal/Valle di Braies má co nabídnout každému.
  • winterspass-1
  • langlaufen-2
  • schneeschuhwandern-2
Údolí Hochpustertal/Alta Pusteria je v zimě ideálním cílem pro osvěžující a pestrou dovolenou. Prázdninový region v Dolomitech se svým slavným masivem Drei Zinnen/Tre Cime di Lavaredo a jezerem Pragser Wildsee/Lago di Braies, spojuje původní krajinu s mnohostranným programem pro trávení volného času i pro sport.

Lyžařská oblast Sextenských Dolomit Hochpustertal/Alta Pusteria je fascinujícím lyžařským eldorádem uprostřed alpského panoramatu „bledých hor“. Teprve nedávno získaly Sextenské Dolomity jedno z nejvyšších vyznamenání, kterého se může krajině dostat, a to vyhlášení světovým přírodním dědictvím UNESCO