Zimní sporty a zábava v Hochpustertalu

Sportovní sjezdovky, útulné chaty, prvotřídní běžkařské trasy či romantické výlety na sněžnicích. Země s masivem Drei Zinnen/Tre Cime toho nabízí opravdu mnoho. Malebná kulisa Dolomit, poklidné vesničky a harmonická původní krajina. Nejen proto je Hochpustertal ideální zimní oblastí pro odpočinkovou a pestrou dovolenou. Prázdninová oblast se slavným masivem Drei Zinnen propojuje původní přírodu s rozmanitým sportovním a volnočasovým programem.
  • schneemannfamilie-6
  • winterspass-2
  • ski-14
Zábava na sněhu v Sextenu, Innichenu, Toblachu
Ze Sextenu, Innichenu, Toblachu, Niederdorfu a Prags se rychle dostanete do lyžařských středisek Hochpustertalu (Haunold, Helm, Rotwand), autem či veřejnou dopravou dojedete za chvíli i do Cortiny či Kronplatzu. Lyžování či jízda na snowboardu na nejlépe připravených sjezdovkách bude obrovským zážitkem této dovolené.

Hochpustertal je známý díky jeho rozsáhlým běžkařským tratím, využít můžete přes 200 km upravených lyžařských stop všech obtížností od náročných až po začátečnické. I pro lyžařské túry jsou v tomto regionu perfektně připraveni: užijte si ryzí přírodu na zasněžených svazích Dolomit.

Sáňkování, turistika, sněžnice, lyžařské túry, ...
Z velké nabídky si určitě vyberete: Milovníci hor vyzkouší ve slunečných výžkách túry na sněžnicích s horským vůdcem. Vyznavači klidu a odpočinku si užijí četné turistické trasy v Prags a okolí. Je zde obrovské množství lyžařských túr v hluboce zasněžené zimní krajině Hochpustertalu.
langlaufen-2